בלוג


תובנות, אסטרטגיות פרסומיות וכלים שיווקיים שאספתי בשלוש עשרה שנה האחרונות בהרבה תשוקה ועבודה

אתה עומד לפני עיצוב לוגו? זה שלב מבלבל מאוד. אתה לא באמת יודע מה אתה רוצה לעסק שלך, או שאתה יודע יותר מידי. תעשה סטופ קטן, וקבל ממני כמה סודות קטנים שיעזרו לך לפני עיצוב לוגו:

מה זה בריף ולמה בכלל צריך אותו? המדריך המקוצר למפרסם שהולך לאיבוד בין המסרים, המתחרים, ההבטחות והשאיפות שלו. צעד קטן אך משמעותי שיעזור לך להתמקד במסרים השיווקיים שלך ויגיש אותם בצורה מסודרת לפרסומאי שלך.

זה מדהים אותי כל פעם מחדש. איך אנשים עומדים משלמים הרבה יותר ממה שתכננו להוציא, בשביל מותג. אז מה הסודות של מותגי-על? ואיך גם אתה יכול לשבור את תקרת הקרח, ולהפוך למותג נחשק כזה שלקוח מרגיש ששווה לו לשלם עליו. בוא לגלות שיטה פשוטה איך הופכים למותג-על, ומכאן תגלה שהדרך לכיס קצרה יותר...

"השקעתי כל כך הרבה בפרסום, אני לא יכול להשקיע יותר" מלקוחות שמגיעים אליי אחרי הרבה סיבובים אני שומעת הכי הרבה את המשפט: "השקעתי כל כך כסף בפרסום, אני לא יכול להשקיע יותר" המשפט הזה כואב, מאוד. כי בעלי עסקים משקיעים הרבה מאוד כסף בפרסום יקר, בעיצוב ובשיווק. והמשפט שהם הכירו "על כל שקל שתשקיע תרוויח שניים" צוחק עליהם בפרצוף. בואו לגלות את שבעת הסודות לפרסום מוֹכר: